1 %

 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ
KRS:000001304
Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej
www.esops.plJesteśmy organizacją ludzi, których celem jest pomaganie osobom z różnymi dysfunkcjami zdrowotnymi i społecznymi. Robimy wszystko, aby adekwatnie do potrzeb zdrowotnych psycho-społecznych polepszać komfort ich życia. W tym  celu prowadzimy dwa Środowiskowe Domy Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie oraz sezonowo Ośrodek Terapeutyczno-Integracyjny "Stokrotka" w Stegnie. Swoim podopiecznym oferujemy dzienną opiekę obejmującą m. in. rehabilitację i terapię zajęciową dającą radość i satysfakcję, oraz  wykształcającą umiejętności przydatne w codziennym funkcjonowaniu (np. warsztaty kulinarne, stolarskie, ogrodnicze, muzykoterapia).

Organizujemy wycieczki sprzyjające szeroko rozumianej kulturze, pozyskiwaniu wiedzy,   czy obcowania z naturą ( np. kino, teatr, odwiedziny w centrach nauki, rajdy piesze,  hipoterapia). Dodatkowo zapewniamy darmowe porady prawne i wsparcie psychologa. Pomagamy w załatwianiu codziennych spraw urzędowych, zdrowotnych, ochronno-prawnych.

 

Jesteśmy ludźmi z pasją i wielkim sercem, skupionych w swoich działaniach na pomocy drugiemu człowiekowi. Robimy wszystko co w naszej mocy, abyśmy byli skuteczni. Jednakże na tą skuteczność, poza naszym  zaangażowaniem, składa się także dyspozycyjność finansowa.

 

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie dla nas i naszych podopiecznych.